O nás

ROHEXPO s.r.o. je slovenská súkromná spoločnosť, ktorej hlavnou činnosťou je poskytovanie baliacich služieb pre potraviny a výživové doplnky v sypkej, tekutej a kusovej forme a plnenie produktov do kapsúl. Balíme produkty našich zákazníkov, tzn. zákazník nám dodá svoj produkt a my ho kompletne zabalíme, výsledkom čoho je produkt určený priamo na predaj.

Okrem komplexných baliacich služieb poskytujeme najmä pre obchodné spoločnosti, hotely, kaviarne, reštaurácie a donáškové služby reklamné balenie sladidiel (biely, hnedý, kokosový, trstinový cukor) a instantných káv do jednorázových porciovaných sáčkov s vlastnou potlačou zákazníka. Tieto balenia sú ideálnym variantom na spropagovanie svojej spoločnosti.

Všetky výrobne a baliace procesy prebiehajú v našej vlastnej prevádzke, ktorá je vybavená modernými baliacimi strojmi. Produkty balíme do rôznych obalových materiálov od jednorázových hygienicky porciovaných sáčkov až po rôzne neporciované formy balenia, vrátane kapsúl. Naša výrobná prevádzka je schválená Úradom verejného zdravotníctva a Štátnou veterinárnou a potravinovou správou a všetky výrobne procesy sú v súlade so systémom HACCP.

https://baliarenpotravin.sk/wp-content/uploads/2020/04/about-us.jpg

Copyright © 2016-2021 ROHEXPO s.r.o. All Rights Reserved.